Seks w plenerze – co warto wiedzieć?

przez | 28 stycznia 2020

Nawet najbardziej przyjemna sytuacja, na to kiedy mamy zachciankę na coś frywolnego, nie zawsze jest dobre dla osób postronnych.  Jednak chyba mimo wszystko uda wam się znaleźć miejsce oddalone od ludzi (łąka, pole, ostęp), i nikt nie zakłóci waszego stosunku. Specjalne żele będą tutaj przydatne, flaszeczki są lekkie oraz delikatne, a takie nawilżenie może się przydać podczas seksu w plenerze. Oczywiście faktycznie opisaliśmy tu tylko 3 propozycje uprawiania stosunku w miejscach publicznych, które są tylko namiastką wszystkich miejsc, w których wolno poddawać się czułości. Jeżeli postawicie na seks w wodzie, możecie wykonywać miłość na jachcie/statku/łódce, jaka będzie kołysała się pod naciskiem prądu waszych pięknych ciałek, i wtedy też zwróci wam różnych, pięknych doznań. Możesz to zrobić nad jej głową, gdybyś chciał wzmocnić pchnięcia, ale najprzyjemniejszą cechą wodnego seksu jest pewna miękkość i powolność ruchów, więc chyba nie ma sensu.

Seks w plenerze to nie tylko las, góry, łąki. To także piaszczysta plaża i morze. Wyobraź sobie, że doświadczasz fale rozbijające się brzeg i na myśl nakłada się tylko jedno – bajka….Problem w tym, że chociażby piękna plaża zapewne może być kiepskim miejscem z powodu z wchodzącego między pośladki piasku.

Stosunek na świeżej trawie obsypanej kwiatami potrafi być niezwykle tajemniczy, zatem należałoby ponieść się chwili podczas wieczornego spaceru lub wycieczki rowerowej po uliczkach osiedla. Każde miejsce na sex jest dobre: prysznic, publiczne WC, samochód, czy po prostu zamknąć się w pokoju gdy reszta domowników ogląda mecz, czy film… Wesoło, ale to nie to co chodzi.

Choć samo pojęcie spontanicznego seksu w miejscu publicznym jasno mówi nam tym, że nie będziemy do tego wydarzenia zbyt dobrze przygotowani, to jednak w damskiej torebce warto zawsze mieć przy sobie kilka rzeczy, które będą pomocne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *