Sex oralny – porady

przez | 15 kwietnia 2020

Dlaczego miłość francuska? Nie bez sensu kojarzy się z Francją. Francuzi widziani są jako osoby, jakie chętnie wprowadzają do własnej sypialni coś innego, nowe metody seksualne. Traktowani są za wspaniałych zalotników.

Na czym polega stosunek doustny?

Inaczej zwany oral, polega na pielęgnowaniu okolic intymnych ustami i językiem. To technika która bez podważania daje wiele atrakcji. Chociaż u pewnych robi mieszane wrażenia oraz opory, drudzy uważają miłość francuską jako wyjątkowe uzupełnienie prywatnych uciech. Jest również najczęstszym czynnikiem gry wstępnej. Oprócz przyjemności pochodzącej spośród tych pieszczot istnieje też dopuszczenie się do siebie kochanków.

Wolno lizać, ssać, gryźć lub dmuchać… ile osób tyle metod. Od was zależy jaką odmianę wybierzecie a która stworzy wam najwięcej uciech. Jedni wymagają lepszych instynktów, natomiast drudzy luźniejszych. Należałoby poznawać wszystkiego 😉

Sex oralny. Pozycje

Pozycje do stosunku oralnego są różnorodne. Najczęściej uświadamia nam się: On siedzi, a ona klęczy – dlatego mnóstwo pań czuje awersje do tego zbliżenia, ponieważ kojarzy im się z poniżeniem. Nic podobnego, to frajda, nie można jej odbierać w ten sposób, to coś na co godzi się oboje wielbicieli by wspólnie sprawdzić pozytywne wrażenia. Wolno zatem dokonać tego w pozycji 69 – jest parę trików na jej zrobienie: w pozycji leżącej – na dwa sposoby (ona na nim lub obok siebie), w pozycji stojącej (dla gimnastyków: Mąż stoi i trzyma kobietę głową do dołu).

Jak zrobić loda?

Dość często wyszukiwana fraza w google, także poszukiwanie sposobów na ostatnie, jak zaskoczyć mężczyznę swoimi umiejętnościami lub po prostu szukanie opisu jak zrobić głębokie gardło. Na wstęp nikt nie jest specjalistą od “techniki ustnej” – wiadomo, tylko praktyka czyni mistrza, zatem wystarczą chęci i odpowiedni partner/partnerka by się przekonać ile z tego przyjemności…

Jeśli chodzi o pozycje do głębokiego gardła należałoby dobrać właściwą, aby podać jak największe wejście. Na przykład: ona leży na plecach na stronie łóżka z głową odchyloną do tyłu, a on stoi przed nią – warto dbać o tym aby robić toż z prawidłowym wyczuciem i odpowiedzialnością. Kontakt słowny jest utrudniony bo z pełnymi ustami – wiadomo – się nie mówi 😉 Wówczas dobrze by było, aby partnerka złapała partnera za uda i sygnalizowała mu poprzez ściskanie, jak ma się wycofać lub zwolnić.

Higiena ważna kwestia!

Coś o czym powinien pamiętać i co jest istotne. Zapach może być trudnością, jaka stanowi nie do zwalczenia. Wystarczy myśleć o higienie aby opór nie rósł. Pierwsze przystąpienie do oralu doskonale sprawdzi się pod prysznicem – będzie rześko, higienicznie i… wilgotno.

Dziś sex oralny nie jest kontrowersją jak sprzed dwudziestu lat, mimo iż niektórzy wciąż uważają go za perwersje, większość czerpie z niego ogrom wesołości. Z odpowiednim postępowaniem oraz energią wszystko będzie kojarzyć się z rozrywką 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *